We will try to make world better! Вторник, 23.04.2024, 11:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Воюем с ГАИшниками - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: solomon  
Форум » Свободное общение » Говорим о чём хотим. » Воюем с ГАИшниками (как не стать жертвой сотрудников ГАИ)
Воюем с ГАИшниками
PIPCHIKДата: Среда, 17.06.2009, 00:48 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Извините, что так долго не появлялся - у меня родился сын и времени просто в обрез.
Поделюсь впечатлением от одного проишествия, которое было со мной недели три назад.
В обеденный перерыв выехал на Мустанге с работы направляясь домой по своему обычному маршруту. Двигаясь по главной дороге подехал к перекрёстку со второстепенной дорогой, которая примыкает к главной слева от меня. Мне нужно поворачивать на второстепенную. На перекрёстке, практически выехав со второстепенной на проезжую часть главной дороги стоит бус, который собирается поворачивать на лево, и очень нетерпеливо пропускает меня. Я, оценив обстановку, и придя к выводу, что никому не создам помехи ( другого транспорта не было видно ) повернул на лево не за бусом, а перед ним, фактически проехав по встречной полосе. Вроде бы всем хорошо, и мне и водителю буса. Но правила я конечно нарушил, не спорю. Через 300 метров меня обганяет а/м ГАИ без мигалки и "кидает палку". Я останавливаюсь, хотя доганять мопеды запрещено. Дальше изложу в виде диалога и на украинском.

- Добрий день, прапорщик Михнов, вашы документи !? ( в зубах цигарка, і нахабний задоволений фейс )
- Добрий день, а чому мене зупинили ?
- Ваші документи !
Даю талон на мопед і посвідчення водія з категорією "В".
- Так чому мене зупинили ?
- Ви порушили правила проїзду перехресть !
- Я ?! Де ?!
- Там !
- Я нормально заїзжав !
- Це ми нормально заїзжали, а ви ні !
- А я не бачив як ви заїзжали !
- Шановний, ви проїхали перехрестя по смузі зустрічного руху, шо ви починаєте ?
- Ні, я так не їхав !
Прапорщик забирає документи ( а посвідчення водія вилучати заборонено ).
- Їдьте за нами !
- А як же я без документів ?
- Їдьте за нами !!!
Приїзжаємо на згадане перехрестя. Ны якого буса вже, звичайно там неаэ. ДАІшники стають на тротуарі. Прапорщик виходить, інший залишається з документами в машині.
- Ось тут стояв "красний бус", а ви проїхали не за ним, а перед ним, ось по цій смузі ( показує пальцем ).
- Да не може бути, вам здалося !
- Ми все бачили !
- А докажіть, що я їхав саме так, як ви кажете !
Фейс ДАІшника міняє свій колір у всіх можливих спектрах...
- Богу доказувать будем !!!! Так не можна !!! Не забувай, шо всі під Ним ходимо !!!
- Якщо я порушив ПДР, складайте протокол !
- Зараз інспектор пише, іди сідай до нього в машину !
- Дякую, я тут зачекаю.
Іде до машини. До іншого ДАЇшника : - Дай документи ! Давай, давай ! Іде до мене, читає документи.
- То шо ж це ти, Васильович, телевізора надивився ? Ти ж не пацан, тобі ж 32 роки, ти ж "водітель" ! Як би ж то тобі було 20 років да ти правил не знав ! А ти ж вже 10 років за рульом ! Так не можна ! І віддає мені мої документи.
Я сів, завів, ввімкнув поворот і поїхав......

Вывод - не бойтесь спорить с этими "специалистами". Если Вы видите, что Ваше нарушение, кроме как словами работников ГАИ больше ни чем не подтверждаются ( показания радара, визира, свидетелей, потерпевших ) - можете смело на них давить и доказывать свою правоту, намекая на судебное обжалование. Помните, в административных делах по обжалованию действий органов власти и должностных лиц обязаность по доказыванию лежит на ответчики. Тоесть ГАИшники должны доказать Вашу вину, а не Вы вашу невиновность. Написать иск в суд не проблема, это сможет сделать любой юрист, главное успеть в 10 дневный срок. Если бы я не сопротивлялся, то 450 грн. штрафа мне было бы обеспечено. Я не призываю нарушать правила, это чревато, и ничего не имею против ГАИшников ( хотя и в их пользу хорошего ни чего сказать не могу ), но ставить на место заевшихся хамов нужно обязательно. Пускай делают свою рабору качественно и ведут себя как равные с равными, и тогда все будут довольны.
Ни гвоздя ни жезла Вам на дороге, коллеги !!! smile

Добавлено (17.06.2009, 00:48)
---------------------------------------------
Жду Ваших историй, советов и комментариев. Мне очень понравилась история, написаная Solomonom во время поездки в Закарпатье ! Молодец, склоняюсь в уважении !!

 
ingvar2Дата: Среда, 17.06.2009, 00:53 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
От всей души поздравляю с рождением сына!!! smile
Познавательная история и на памперсы немного денег сэкономил biggrin
 
PIPCHIKДата: Среда, 17.06.2009, 12:22 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
cool
А шо делать ??
Мировой финансовый кризис ! Но если серйозно, то мне эти события потом целый день нормально работать не давали, обычно я всё - таки законопослушный и с ментами не спорю, но тут так задело ( они ведь у меня под окнами кабинета фуры в наглую доят и ни кого не боятса, так почему я должен страдать ? ).
А за поздравление спасибо !

Добавлено (17.06.2009, 12:22)
---------------------------------------------
Забыл рассказать о главном.
Если на Вас всё - таки начали составлять админпротокол, внимательно ( на сколько это возможно в таких стрессовых ситуациях ) следите за тем, что Вам оворит инспектор. Как правило, Ваши права они не разьясняют, а просто показывают где поставить подпис об ознакомлении ( где - то в центре протокола, не снизу ). В таком случае прямо там где должна быть Ваша подпись, в любом свободном месте напишите, что Ваши права Вам не розьяснили и поставьте подпись. Дале в графе "пояснення порушника" опишите именно Вашу ( субьективную ) версию происходящего, которая не обязательно должна соответствовать действительности ( в случае, если вы всё - таки нарушили ПДД ). В дальнейшем это значительно улутшит Ваши шансы в суде, если вообще после этого инспектор решится составлять админпостановление. При этом не стоит бояться ГАИшника, ничего он Вам не сделает, не побьёт и в КПЗ не посадит. В таких случаях и правда и ложь - это всё Ваши законные формы защиты. Да, он будет возмущаться и "прессовать", но этим всё и закончится, они ведь тоже себе не враги.

Я вообще знаю один вариант, когда остановили одного не слабого предпринимателя за превышение скорости. Составили на него протокол ( он и из машины не выходил ). Когда дали ему на подпись он взял ручку с красной пастой, поисправлял все грамматические ошибки инспектора и отдал обратно. После этого ему отдали права, пожелали щастливой дороги, а постановление не составляли !
Вот так можна поиздеваться над грамотностью инспекторов ! biggrin

 
ingvar2Дата: Воскресенье, 21.06.2009, 20:40 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Ну вот и у меня произошла несколько необычная встреча с Гаишниками. Обычно всё было так : показали палочкой остановиться, проверка документов и еду дальше. А сегодня не так. Началось всё с того, что я забыл дома документы. Вот думаю как назло ещё и гаишники встретятся. Как в воду глядел. Еду уже домой с женой, в шлемах оба, скорость не выше 50км/ч, смотрю на другой стороне дороги стоят. Внимательно смотрю не махнут ли палкой остановиться, но нет, проверяют машины и вроде на меня не смотрят. Скорость не снижаю и вдруг когда остаётся метров 15, гаишник отходит от машины, выходит на середину дороги и машет палкой. С такого расстояния приходится очень резко тормозить с поворотом на обочину, а гаишник стоит по середине дороги и я его объезжаю с права, прижимаясь к краю дороги. И тут когда рулём поровнялся я с ним, он хватает мотоцикл за левое зеркало и дёргает с криком упадёшь! Хорошо я уже почти остановился, проскочив его лишь на длину мотоцикла, а зеркало в его руках провернулось в креплении и выскочило из рук. Открывая визор я спросил его почему я должен упасть? Он ответил, что если бы не остановился, то обязательно упал бы. Только после этого он представился и попросил документы. Я обьяснил что забыл их дома, согласился что надо их возить с собой, после этого он ничего не сказав пошёл дальше проверять машину. А я поехал дальше. Вот только поверить не могу, неужели он пытался просто так сделать аварию? wacko
 
PIPCHIKДата: Воскресенье, 21.06.2009, 22:12 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Ну и хто он после этого ?!! Ну разве не редиска с нетрадиционной сексуальной ориентацией ?!! angry
Он потому и отпустил, что чувствовал свою вину. А были бы документы с собой - железную жалобу можна было бы катёрить.. А то так не совсем удобно.
" Повбивав би ! "
А Вы ему не предложили ему восстановить регулировку зеркала ? tongue
 
ingvar2Дата: Воскресенье, 21.06.2009, 23:07 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
И я о том же, вот только обычно останавливают по ходу движения, правомерна ли остановка вот так вот с центра дороги? Про то, что он хотел соорудить аварию я вообще молчу... Небось потом сказал бы, что я его сам задел рулём...
 
PIPCHIKДата: Воскресенье, 21.06.2009, 23:49 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Останавливать он имеет право хоть с воздуха, просто это не должно создавать помех движению, его требование должно быть заметным и понятным водителю и он должен указать место остановки ТС.

Я тут нарыл не плохую статтейку по интересующему вопросу. Попробую сбросить, правда она большая и на украинском, но я думаю, что это не проблема ( по мне так даже лучше ).

Слід пам’ятати, що співробітникам ДАІ, заборонено темної пори доби зупиняти транспортні засоби для перевірки на неосвітлених ділянках доріг і вулиць одиночним нарядом та нарядом на автомобілях без спеціального пофарбування, за винятком випадків проведення спеціальних операцій. Отже, якщо Вас зупинили темної пори доби, то поцікавтеся, будь-ласка, яка саме спецоперація проводиться, та запишіть ці відомості.Працівники ДАІ можуть зупиняти транспортні засоби лише у разі порушення вимог правил дорожнього руху, крім транспортних засобів, відносно яких є відомості про незаконне заволодіння ними або протиправне використання, в тому числі з метою зникнення з місця ДТП.
До даних про протиправність використання автомобіля, які дають підстави для зупинки відносяться: 1. зовнішні ознаки (номерний знак, колір, марка, пошкодження та інші особливі прикмети) транспортного засобу збігаються або схожі з орієнтуванням зацікавленого підрозділу внутрішніх справ про розшук особи, яка вчинила злочин з використанням подібного транспортного засобу чи його викрадення; 2. поведінка або зовнішній вигляд водія і пасажирів, стан вантажу вказують на їх причетність до вчинення ДТП чи злочину. Отже, якщо Вас зупинили за “протиправність використання” автомобіля, то поцікавтеся у ДАІ-шника в чому саме полягає така протиправність та демонстративно занотуйте ці відомості.

Добавлено (21.06.2009, 23:33)
---------------------------------------------
Порядок зупинкиВідповідно до п.8.9. Правил дорожнього руху вимога про зупинку транспортного засобу подається працівником міліції: 1. жезлом або рукою, що вказує на цей транспортний засіб; 2. за допомогою увімкненого проблискового маячка синього і червоного або лише червоного кольору та (або) спеціального звукового сигналу; 3. за допомогою гучномовного пристрою; 4. за допомогою спеціального табло, на якому зазначається вимога про зупинку транспортного засобу. Ви повинні зупинити автомобіль у місці, яке буде Вам вказано, з дотриманням правил зупинки. Ваші дії та дії працівника ДАІ безпосередньо після зупинкиВи зупинилися. Запам’ятайте – не поспішайте виходити з автомобіля із “распрастертыми объятиями” до ДАІ-шника, оскільки” після зупинки транспортного засобу працівник міліції сам повинен без затримки підійти до Вас і відрекомендуватися. Якщо Ви одразу починаєте підлещуватися до ДАІ-шника – значить, Ви розумієте свою провину і даєте привід йому зайвий раз “качати права”.Для розмови з Вами працівник міліції не може пропонувати Вам вийти з автомобіля, крім випадків (в кожному із перелічених випадків поцікавтесь у ДАІ-шника, що саме йому здається негаразд із Вами та Вашим автомобілем): 5. коли перебування працівника міліції поруч з транспортним засобом, що стоїть, створює загрозу його особистій безпеці; 6. усунення порушення (технічних несправностей, правил перевезення вантажів тощо); 7. у разі необхідності звірки номерів агрегатів та вузлів транспортного засобу із записами в реєстраційних документах; 8. коли є підстави вважати, що Ви перебуваєте в нетверезому стані; 9. коли є підстави для особистого огляду Вас та огляду Ваших речей (поцікавтесь у ДАІ-шника – що саме він має на увазі); 10. коли Ви або Ваші пасажири підозрюються у вчиненні злочину.

Добавлено (21.06.2009, 23:34)
---------------------------------------------
Під час звернення до Вас працівник міліції зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору, привітатися, чітко і зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою посаду, звання та прізвище, роз'яснити причину зупинки транспортного засобу.На Вашу вимогу працівник міліції повинен пред'явити своє службове посвідчення.Отже, якщо ж Вам все-таки було запропоновано вийти із автомобіля, то поцікавтесь у ДАІ-шника, на якій саме підставі він запропонував це зробити і що саме послугувало підґрунтям для таких його висновків. Все, що скаже ДАІ-шник, а також його особисті дані, що містяться у службовому посвідченні - демонстративно занотуйте, а у разі, коли Вас почнуть “притягати”, то вимагайте внесення занотованого до протоколу.Перелік документів, які повинні бути наявні у працівника ДАІ.Корисним для Вас буде знати, що нагляд за дорожнім рухом здійснюється не абияк за бажанням ДАІ-шників, а для цього встановлюється спеціальний порядок. Такий нагляд здійснюється патрулем для нагляду за дорожнім рухом (ПНР). Відповідно до п.30. Статуту патрульно-постової служби міліції України ПНР є наряд в складі одного або кількох працівників ДАІ, який здійснює контроль за дорожнім рухом та виконанням громадянами правил дорожнього руху шляхом патрулювання на автомобілях, мотоциклах, вертольотах або пішим патрулюванням.Які ж документи повинні бути у ПНР для того, аби він міг вважатися правомочним для несення служби? З цією метою п.39 згаданого Статуту зазначає, що на кожний маршрут патрулювання (пост) складається картка.

Добавлено (21.06.2009, 23:34)
---------------------------------------------
Вона видається міліціонерам при виході на службу і здаються ними після її закінчення. Для Вас є важливим знати, що в картці маршрутів вказуються: маршрут наряду, його довжина, межі; час несення служби. У кожного міліціонера повинне бути його особисте службове посвідчення. Надзвичайно важливо та корисно запам’ятати, що працівникам ДАІ забороняється несення дорожньо-патрульної служби без: маршрутних карт, схем безпечних місць нагляду за дорожнім рухом, графіків переміщення між конкретними місцями несення служби, страхувальних ременів до табельної зброї.Цікавим для Вас буде довідатися, що у працівника ДАІ, який заступив на патрулювання повинна бути присутня і спеціальна службова книжка. Отже, у Ваших інтересах є вимагати у працівників ДАІ пред’явити для Вашого ознайомлення їхні маршрутні картки та графіки переміщення між конкретними місцями несення служби, не говорячи вже про службові посвідчення, а також і інші документи. Якщо Ви побачити, що дані у цих документах не відповідають обставинам Вашої зупинки – постарайтесь ввічливо вказати на це працівникам міліції та попросіть їх Вас більше не затримувати; інакше Ви сміливо може покликати на допомогу їхніх колег, оскільки Ваші ДАІ-шники займають не патрулюванням, а пошуком засобів до прожиття.Документи, які повинні бути у Вас.

Добавлено (21.06.2009, 23:35)
---------------------------------------------
Відповідно до п.2.1. Правил дорожнього руху як водій Ви повинні мати при собі: 1. посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення; 2. реєстраційний документ на транспортний засіб, а у разі відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, - свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб чи тимчасовий реєстраційний талон; Якщо ж ви не є власником автомобіля, то підтвердженням законності керування автомобілем буде належним чином оформлена довіреність на право користування або розпорядження автомобілем. 3. у разі встановлення на транспортних засобах проблискових маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв - дозвіл, виданий Державтоінспекцією МВС, у разі розміщення реклами, - погодження, що видається підрозділами Державтоінспекції МВС; 4. у встановлених законодавством випадках дорожній лист (дорожній лист - документ встановленого законодавством зразка для визначення та обліку роботи автомобільного транспортного засобу; документи на вантаж 5. на маршрутних транспортних засобах додатково - схему маршруту та розклад руху; на транспортних засобах, що здійснюють перевезення великогабаритних чи великовагових вантажів, - дозвіл на рух; на транспортних засобах, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, - технічні умови на перевезення, свідоцтво про допуск водія і допуск транспортного засобу до перевезення небезпечного вантажу та дозвіл на дорожнє перевезення; 6. чинний договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу у разі укладення такого договору.

Добавлено (21.06.2009, 23:36)
---------------------------------------------
Однак, що є досить цікавим, працівникам ДАІ забороняється вимагати від водіїв для перевірки документи, в тому числі – ліцензії, дозволи, сертифікати, санітарні та екологічні паспорти, свідоцтва платників податку, талони токсичності, будь-які узгодження або дозволи на вивіз сировини та ін., крім: товарно-транспортних накладних - документів на вантаж; реєстраційних документів - документів на автомобіль; посвідчень водія та інших документів, які підтверджують право на управління транспортним засобом (довіреність), дорожніх (маршрутних) листів - документів на право управління автомобілем. Що Ви зобов’язаний зробитиВідповідно до п.2.4. Правил дорожнього руху на вимогу працівника міліції Ви повинні зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також: 1. передати для перевірки відповідні документи (див. вище); 2. дати можливість перевірити технічний стан, номери агрегатів і комплектність транспортного засобу; Тут потрібно провести невелике уточнення: працівникам ДАІ забороняється проведення перевірок технічного стану автомототранспорту, крім працівників державної авто технічної служби підрозділів ДАІ МВС України за місцем дислокації транспортних засобів . 3. дати можливість оглянути транспортний засіб (однак не проводити його обшук) відповідно до законодавства за наявності на те законних підстав. Про такий огляд складається протокол або про це робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення або в протоколі про адміністративне затримання .

Добавлено (21.06.2009, 23:36)
---------------------------------------------
Огляд відрізняється від обшуку тим, що: 1 ) обшук проводиться лише за вмотивованою постановою слідчого, санкціонованою прокурором, і полягає у активних діях працівника ДАІ – він сам шукає те, що йому потрібно; 2) активні дії по огляду проводяться Вами (напр. Ви самі відкриваєте багажник, піднімаєте капот та ін.), при цьому Ви виконуєте вказівки ДАІ-шника, а ДАІ-шник лише спостерігає за Вашими діями та речами, які він бачить. Ви повинні на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп'яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.Ви зобов’язані надати транспортний засіб: 1. працівникам міліції та охорони здоров'я для доставки у найближчий медичний заклад осіб, які потребують невідкладної медичної допомоги; 2. працівникам міліції для виконання непередбачених і невідкладних службових обов'язків по затриманню правопорушників. При цьому водій має право на відшкодування збитків згідно з чинним законодавством. Пам’ятайте, що особа, яка скористалася транспортним засобом, повинна видати довідку або зробити запис у дорожньому листі із зазначенням пройденої відстані, тривалості поїздки, свого прізвища, посади, номера посвідчення, повного найменування свого підрозділу чи організації.

Добавлено (21.06.2009, 23:36)
---------------------------------------------
Ваші праваВідповідно до ч.1 ст.16 Закону України “Про дорожній рух” Ви як водій маєте право: 1. керувати транспортним засобом і перевозити пасажирів або вантажі на дорогах, вулицях та в інших місцях, де рух транспорту не заборонено у встановленому порядку; 2. довіряти у встановленому порядку право користування і розпорядження приватним транспортним засобом іншій особі, яка має відповідне право на керування; 3. знати причину зупинки транспортного засобу посадовою особою державного органу, яка здійснює нагляд за дорожнім рухом, а також прізвище і посаду цієї особи; 4. відступати від вимог Закону в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян; 5. на відшкодування витрат у разі надання транспортного засобу працівникам міліції та охорони здоров'я у випадках, передбачених цим Законом; 6. одержувати необхідну допомогу від посадових осіб, організацій, що беруть участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху Ви також маєте право на оскарження всіх дій працівника міліції в разі, якщо Ви вважаєте, що останнім порушено Ваші права, інтереси.

Добавлено (21.06.2009, 23:37)
---------------------------------------------
Ви “попалися”: Ваші дії.
Якщо Вас навіть і “застукали” на порушенні правил це ще не обов’язково означає автоматичне притягнення Вас до адміністративної відповідальності. Справа в тому, що наявність у Ваших діях складу правопорушення та самого факту правопорушення довести ДАІ-шнику буває часто надзвичайно нелегко. Так, якщо Вас зупинили і ДАІ-шник почав оформлювати правопорушення, то все від початку до кінця він повинен зробити на місці – тобто: скласти протокол про адміністративне правопорушення, знайти свідків, які бачили, як Ви скоїли правопорушення, яке Вам “шиють”; ДАІ-шник також зобов’язаний відібрати у Вас та свідків (де він їх, цікаво, знайде?) пояснення щодо того, що вони дійсно бачили, як Ви скоїли порушення. Ще раз нагадуємо, що все повинно бути зроблено на місці, де Вас зупинили, інакше це буде порушенням, а тому такі “адміністративні матеріали” будуть звичайними папірцями із незрозумілою писаниною ДАІ-шника “...варіації на тему... адміністративного правопорушення...”.Розглянемо приклад із перевищенням швидкості. Припустимо Ви насправді перевищили швидкість і Вас зупинили. Однак, як ДАІ-шник може довести, що саме Ви, а не хтось інший із учасників дорожнього руху перевищив швидкість, і чи взагалі було перевищення швидкості. Скажемо одразу – все це “головний біль” виключно ДАІ-шника, це його проблеми. Якщо у ДАІ-шника є радар, який не лише фіксує швидкість, а й фотографує автомобіль в цей момент, то це одна справа – пан ДАІ-шник має документальне підтвердження події Вашого правопорушення, а тому тут Вам особливо ніде буде “розвернутися”. Але якщо його “знаряддя праці” не фотографує Вас, то яким чином наш славетний правоохоронець доведе, що саме Ви перевищили швидкість і на скільки, які свідки (поняті) можуть підтвердити те, що ви їхали зі швидкістю рівно 85 км/год?

Добавлено (21.06.2009, 23:38)
---------------------------------------------
Невже свідки (поняті) розвинули свої математичні здібності до такого рівня, що можуть на ходу і моментально визначити швидкість будь-якого автомобіля, невже саме Ваш автомобіль став на момент об’єктом їхніх прискіпливих математичних розрахунків? Можливо це так і було, однак хай вони це потім пояснять судді, який буде розглядати справу. Цікаво буде подивитися на його реакцію.Інший приклад. Ви трішки “хильнули” зайвого. Вас зупиняють. Що робити?Один мій знайомий на всякий випадок тримає в автомобілі 2-3 баночки пива або ще чогось такого. Тоді: Вам вказали зупинитися, Ви демонстративно і швидко виходите з автомобіля, відкриваєте пиво та добряче його випиваєте на очах у “шокованого” ДАІ-шника. Потім Ви зачиняєте автомобіль та лагідно прохаєте нашого правоохоронця придивитися за ним до того часу, як щойно вжитий Вами алкоголь не полишить Ваш організм. Що це Вам дає? Це надзвичайно просто – будь-яка “трубка тверезості” може показати лише наявність чи відсутність певних концентрацій алкоголю у крові, однак жодна з них не може визначити час вживання алкоголю. Тому ДАІ-шнику є майже неможливим довести, що Ви керували автомобілем саме у стані сп’яніння, оскільки Ви “сп’яніли” прямо на його очах, причому зробили це покинувши перед цим автомобіль. Тому в даному випадку Ви лише людина яка зупинилася на узбіччі з метою вгамування своєї “спраги”.Отже, пам’ятайте – Ви не зобов’язані доводити свою не винуватість, суд буде виходити з того, що перед ним спочатку стоїть зовсім невинна людина. Обов’язок доведення лежить на ДАІ-шнику та його товаришах по службі. Якщо Ви впевнені у своїй не винуватості, то від самого початку відстоюйте свою позицію – вимагайте занесення всіх своїх зауважень до протоколу про адміністративне правопорушення, не погоджуйтесь з тим що Вам “шиють” та фіксуйте це у протоколі.

Добавлено (21.06.2009, 23:42)
---------------------------------------------
подробнее всё это описано по адресу http://auto.meta.ua/forum/viewtopic.php?t=17494
От себя добавлю, это всё цветочки, ягодки пойдут после Нового года. Тогда будут требовать права, регистрацию, страховку, техосмотр, соответственно и вся админответственность повысится на порядок..... wacko

Добавлено (21.06.2009, 23:49)
---------------------------------------------
К тому же транспортный налог ( его финансовый эквывалент ) планируется включить в стоимость топлива ГСМ. Представьте какие будут цены. К стати советую : как правило в конце года ( в начале зимы ) цены на бензин падают. Выгоднее купить талоны на бензин зимой, а использовать их летом. Я в прошлом году купил таллоны на 120 л. 95 -го по 4, 25 грн. ( а сейчас у нас 95 по 6,4 грн. ) в итоге больше 200 грн. экономии. Мелочь, но приятно biggrin

 
ingvar2Дата: Понедельник, 22.06.2009, 00:44 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
А как купить талоны?
 
PIPCHIKДата: Вторник, 14.07.2009, 16:57 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Как правило, продаются в бухгалтерии местного центра заправочной сети. Точнее скажут операторы на понравившейся Вам заправке. Я покупал в Авиас Плюс. Но если есть хто - нибуть знакомый на самой заправке, то можна договориться и купить у самих операторов. Может будет на копеек 10 дороже чем официальная цена, но в итоге, всё равно выгодно. А талоны у них есть постоянно, так как ими регулярно заправляются а/м разных фирм.

Добавлено (14.07.2009, 16:57)
---------------------------------------------
Сегодня ездил по - работе и приближаясь к очередному перекрёстку догнал полностью такого же чорного Мустанга, а впереди нарисовались продавци полосатых палочек. И что бы вы думали ? Они нас обоих остановили ! На мой вопрос по поводу причин остановки услышал вполне ожидаемое "Для перевірки документів". Оказывается что они свято верят в правомерность такой остановки ! Проверили мои знания относительно записей в талоне и в правах, откомплиментили что я " сильно умний ", вернули документы и полелали счастливого пути... Я бы им пожелал пути и указал бы направление, да, боюсь, они заблудятся... angry

 
ingvar2Дата: Четверг, 16.07.2009, 11:01 | Сообщение # 10
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Сейчас они зверствуют везде, у них операция "Мотоциклисты вне дороги" - дано указание уменьшить число двухколёсной техники, чем снизить аварийность с их участием.
 
PIPCHIKДата: Суббота, 31.07.2010, 09:50 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Или пополнить содержимое чьих - то кошельков...

Добавлено (17.07.2009, 00:10)
---------------------------------------------
Предлагаю обьявить акцию протеста "ГАИшники вне народа" !!!!
Когда останавливают - останавливаться, глушить мотор, выпивать при них 150 грн. (или больше ) водяры, и дружелюбно попросить присмотреть за припаркованой техникой пару часочков ( они обязаны ) !!!
( шутка конечно, но в каждой шутке есть доля шутки.. biggrin ).

Добавлено (31.07.2010, 09:48)
---------------------------------------------
Предлагаю вниманию народа выдержку из Инструкции по организации деятельности органов ДПС.

14. Підстави для зупинки працівником
Державтоінспекції МВС транспортного засобу

14.1. Підставою для зупинення транспортних засобів є:
14.1.1. Порушення ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ) водіями.
14.1.2. Характер руху транспортного засобу викликає підозру в
спроможності водія керувати ним (різка та періодична зміна
напрямку руху і (або) швидкісного режиму).
14.1.3. Відсутність номерних (го) знаків (а) на транспортному
засобі або наявність номерних знаків, які не відповідають вимогам
стандартів, закріплені у не встановленому для цього місці, закриті
іншими предметами чи забруднені, що не дозволяє чітко визначити
символи номерного знака з відстані двадцять метрів, а також
керування транспортним засобом за відсутності талона про
проходження державного технічного огляду.
14.1.4. Наявність ознак, які свідчать про технічну
несправність транспортного засобу.
14.1.5. Наявність даних, що свідчать про причетність
транспортного засобу, водія, пасажирів або вантажу до скоєння ДТП,
злочину чи адміністративного правопорушення.
14.1.6. Перебування транспортного засобу в розшуку, а також
наявність даних про використання транспортного засобу з
протиправною метою.
14.1.7. Необхідність опитування водія чи пасажирів про
обставини скоєння ДТП, адміністративного правопорушення, злочину,
свідками якого вони є або могли бути.
14.1.8. Необхідність залучення водія транспортного засобу для
надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або працівникам
міліції або як свідка при оформленні адміністративних матеріалів.
14.1.9. Проведення цільових заходів (операції, відпрацювання,
оперативні плани) для перевірки документів на право користування і
керування транспортним засобом, а також документів на транспортний
засіб і вантаж.
14.1.10. Виконання рішень уповноважених на те державних
органів про обмеження чи заборону руху.
14.1.11. Якщо технічний стан транспортного засобу або спосіб
закріплення вантажу на ньому створює небезпеку для інших учасників
дорожнього руху.
14.1.12. Порушення визначеного порядку встановлення і
використання на транспортному засобі спеціальних світлових або
звукових сигнальних пристроїв.

Добавлено (31.07.2010, 09:48)
---------------------------------------------
15. Порядок зупинки транспортного засобу

15.1. У разі прийняття працівником підрозділу ДПС рішення про
зупинку транспортного засобу останній повинен врахувати всі його
наслідки (причину зупинки, дорожні умови, інтенсивність руху,
освітлення або видимість ділянки дороги, можливий досвід водія).

15.2. Сигнал про зупинку транспортного засобу подається
працівником підрозділу ДПС з тротуару (обочини) у зрозумілій для
водіїв формі (сигналів), за допомогою жезла регулювальника,
свистка чи рукою. При цьому жезлом (рукою) вказується
безпосередньо на транспортний засіб, який зупиняється, та на
пропоноване місце зупинки.

15.3. Місце для зупинки транспортного засобу працівник
підрозділу ДПС повинен вказувати так, щоб після повної зупинки
останній знаходився попереду патрульного автомобіля (автобуса,
мотоцикла) чи поста на відстані до 20 метрів.

15.4. Після повної зупинки транспортного засобу працівник
підрозділу ДПС повинен підійти до водія з дотриманням заходів
особистої безпеки.

15.5. Під час звернення до водія працівник Державтоінспекції
МВС зобов'язаний прикласти праву руку до головного убору,
привітатися, чітко й зрозуміло відрекомендуватися, назвати свою
посаду, звання та прізвище, висловити вимогу про передачу водієм
документів, зазначених в пункті 2.1 ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п
), для перевірки та повідомити про причину зупинки транспортного
засобу і суть скоєного правопорушення.

Добавлено (31.07.2010, 09:49)
---------------------------------------------
17.3.9. Не проводиться переслідування водіїв, які допустили
незначні порушення правил або коли небезпека порушення минула. У
таких випадках про порушення повідомляється на наступний за
напрямком руху порушника маршрут патрулювання (пост). Про вчинене
правопорушення складається рапорт, який по закінченні роботи
передається до підрозділу з адміністративної практики для
відповідного реагування.
17.4. Категорично забороняється переслідування:
на службових автомобілях (автобусах, мотоциклах), які не
мають спеціальних світлових та звукових пристроїв, на власних або
приватних транспортних засобах;
водіїв мопедів, мотоциклів без мотошоломів, за винятком
випадків, коли наявна інформація про скоєння ними злочинів.

Добавлено (31.07.2010, 09:50)
---------------------------------------------
Читаем, запоминаем, применяем. Думаю такое знание в дороге пригодится каждому....

 
ingvar2Дата: Понедельник, 02.08.2010, 08:18 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Тут читал проект новых правил, так там написано, что водитель будет обязан выйти из машины после остановки, узаконено право останавливать просто так, для проверки документов, нет запрета на преследование мотоциклистов.

Маленькое отступление - ехал на выходных - стоят гайцы, остановили кучу машин, мечутся между ними - один с одной стороны дороги, другой с другой стороны.
Подъезжаю к их посту, и тут одному взбрело в голову перебежать дорогу прямо передо мной - в результате моё экстренное торможение с визгом, расширенные глаза гайца, который оглянулся только на визг и побледнел аж. Потом ещё трижды проезжал мимо них - именно этого уже не было, видать куда то побежал.

 
PIPCHIKДата: Суббота, 19.03.2011, 17:29 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
В среду начал епопею по открытию категории "А"... Сначала пошол во ВРЕР, сказали нужно : паспорт, водительская карточка, документ, подтверждающий право собственности на авто или мото транспорт, справку о прохождении 20 - часовых курсов вождения на мотоцикле, мед. справку, справку от ГАИ об отсутствии штрафов и случаев лишения прав водителя. За два дня сделал мед. справку - 145 грн. и два дня потраченого времени и нервов. Справку о прохождении курсов я купил еще осенью - до 200 грн. ( точно не помню ). Остальное всё было, кроме справки ГАИ, поскольку не привлекался . Сегодня поехал просто глянуть работают ли, ну и на всякий случай взял документы и деньги. В результате : за 1 час проплатил 460 грн., оформил заяву на замену удостоверения, и получил пластиковые права с категориями "А1", "А", "В1", "В" !!!!!!!!!!!!!!!! Я СВОБОДЕН !!!!!!! cool cool cool tongue
 
solomonДата: Суббота, 19.03.2011, 19:48 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
hands вітаю з "придбанням" biggrin
 
ingvar2Дата: Воскресенье, 20.03.2011, 15:22 | Сообщение # 15
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Поздравляю! Теперь ты можешь всё!
А права уже нового образца со сроком действия 50 лет?
Если да, скинь фото как выглядят.
 
Форум » Свободное общение » Говорим о чём хотим. » Воюем с ГАИшниками (как не стать жертвой сотрудников ГАИ)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz