We will try to make world better! Вторник, 23.04.2024, 14:54
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Подорож одного дня - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Форум » Путешествия » Рассказы о путешествиях » Подорож одного дня
Подорож одного дня
solomonДата: Среда, 29.04.2009, 22:21 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
Ось і прийшли довгоочікувані вихідні і свята, вдома нудно сидіти, на дворі сонячно і тепло, що ще потрібно? Звичайно подорож, ну тоді вперед ... (щоб не дублювати даю зсилку http://motoclub.my1.ru/forum/24-44-1 )
 
ingvar2Дата: Среда, 29.04.2009, 22:32 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Не получается перейти, просто попадаю на главную форума, может напишешь лучше?
Очень люблю путешествовать и читать о путешествиях.
 
solomonДата: Среда, 29.04.2009, 22:42 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
Я би написав але без фоток не той ефект, а тут немає прикола для прикріплення фоток.

http://motoclub.my1.ru/forum/24-44-1 - скопіююй цей рядок і відкрий як звичайну сторінку, в мене відкриває без прблем

Сообщение отредактировал solomon - Среда, 29.04.2009, 22:45
 
ingvar2Дата: Четверг, 30.04.2009, 09:01 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Ага, чтобы перейти по ссылке надо выполнить вход на сайт, иначе не получается.
Очень красиво! Столько красивых церквей, замки, здорово! Замечательное путешествие. hands
 
solomonДата: Среда, 06.05.2009, 21:36 | Сообщение # 5
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
ще одна моя маленька подорож, яку здійснив минулої осені
Фотоальбом


Сообщение отредактировал solomon - Среда, 06.05.2009, 21:39
 
ingvar2Дата: Четверг, 07.05.2009, 01:09 | Сообщение # 6
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
Супер! Такие замечательно красивые фотографии! Очень смеялся над каталогом ретро шлемов. И опять увидел кучу знакомых мест по которым не раз проезжал в Карпатах и по этому очень хорошо понимаю через что тебе пришлось проехать, как это сложно, но зато умопомрачительно красиво.... respect respect respect
 
solomonДата: Четверг, 25.06.2009, 21:53 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
Подорож в Луцьк

Недавно здійснив невеличку колективну поїздку, зазвичай я катаюсь сам, а тут зібралася компанія з чотирьох скутеристів, виявив деякі як позитивні так і негативні моменти колективних подорожей. Отже поїхали.

Приїхавши додому о 4-й годині ночі, виїзд заплановано на 7.30, будильник продзвонив о 6.30, "ще пару хвилин подрімаю, ще рано" подумав спросоння і вимкнув будильник, пару хвилин розтягнулися на 40 хв, хтось із компанії подзвонив, щось казав про заправку і я знову відрубився, у напівсонному стані згадав, що на сьогодні запланована поїздка і на 9.00 я маю бути в Рівному, відразу ж встаю, сніданок, швидкі збори, на вулиці похмуро але тепло, "їхать-не їхать, ні поїду, адже я пообіцяв" виїхав о 7.40, тепло і сухо, но похмуро, за Острогом невеличкий туман і стало прохолодніше, в Здолбунові взагалі стало сиро, але я їду далі. Ось вже і Рівне, підїждаю до Луцького кільця, нікого нема, спустився з пагорба, є, стоять двоє учасників пробігу василь та Валентин, познайомились, відразу ж за мною прибув четвертий - Віктор, ось і вся компанія взборі, можна виїжджати. Самих "слабеньких"
на перед, щоб не загубились, Валік на Малагутті позаду і я самий останній, а то ще випадково втечу :D, поїхали.

На сьогодні запланували відвідати замок у Клевані, в Олиці резиденцію Радзивілів, дендропарк в Цумані і на десерт - Луцький замок.

Швидкість невеличка 50-60 км\год, ось і добралися до першого "замку" в Клевані, перше враження - розчарування, щось не зрозуміле, якась будівля з елементами старих замків.

В Клевані почалися наші пригоди, на скутері Віктора спустило переднє колесо, не знайшовши проколу Вітя по-бистрячку поставив камеру і зібрав колесо, а тим часом Валік перекинув грузики варіатора на Foxі.

Слідуючим пунктом в нашій подорожі - дендропарк в Цумані, на вїзді в селище розпитали у місцевих про знаходження парку, але не отримавши нічого конкретного вирішили не затримуватись і їхати в Олику на пошуки замку.

До Олики веде мощана камінням дорога, тряслися по ній десь хвилин зо двадцять, в магазині спитали продавця про замок і поїхали далі, знайшли костел, пройшлися по території, пофоткали, але ж костел не замок, а нам потрібен замок.

Прикрепления: 2648106.jpg (106.2 Kb) · 4204092.jpg (81.7 Kb) · 8613438.jpg (107.8 Kb) · 7597312.jpg (80.5 Kb) · 5844647.jpg (89.7 Kb)


Сообщение отредактировал solomon - Пятница, 26.06.2009, 21:34
 
PIPCHIKДата: Четверг, 25.06.2009, 22:38 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
Так ви в Луцьку були, чи ні ?
А не пробували проїхати по озерах Західного Полісся ? Система Шацьких озер на 5 + ! Якщо їхати з Києва то найкраще по трасі Київ - Варшава ( Ковельська траса ). Я б міг би зустріти біля м.Сарни і провести до оз.Біле у Володимирецькому р-ні ( біля м.Кузнецовськ ) . Дорога проходить повз Рівненську АЕС, а саме оз.Біле це заповідник, вода в ньому цілюща ( з гліцерином ). А далі вивів би знову в напрямку до оз.Світязь. Місця там неповторні !
 
solomonДата: Пятница, 26.06.2009, 22:25 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
Виїхавши від костелу в на вулиці розпитували місцевих про замок, одні нічого не знають інші кажуть, що костел то і є замок, але при вїзді в Олику є вказівник "резиденція Радзивілів", значить їдемо на пошуки, заїхали в якусь тьмутаракань, у Василя на скуті відукрутився болт на супорті, поставили новий, вийшла на вулицю якась бабуля, спитали в неї про замок, вона конкретно нам пояснила як знайти замок і за декілька хвилин ми були в резиденції Радзивілів, так собі, не дуже сподобалось оскільки на середньовічний замок взагалі не схоже.

Трішки побродивши, вирушили на Луцьк. Заїхавши на заправку я помітив поломку на своєму скуті - зявилася тріщина у кронштейні заднього колеса, потрібно було шукати негайно зварку, за декілька кілометрів до Луцька знайшли гараж і електрозварку.
Підійшов до гаража, на зустріч вийшов старий кавказець, питаю його:
Я - У вас електросварка є?
К - Электросварка нужна? Нэ, нэту,эсть только контактная.
Я - Ні контактна не підійде, а сам думаю як вони контактною зваркою варять машини, наскільки відомо мені контактна зварка - це станок який зварює дві деталі без електрода шляхом сильного їх стискання і пропусканням через них великого струму.
Я - Так кажете що немаєте електрозварки?
К - Эсть только полуавтомат
Напівавтомат, це вже краще.
Я - О, підійде.

За хвилин двадцять все поварили, розрахувався і ми рушили на Луцьк.
Дивний якийсь мужичок попався, по його напівавтомат це не електрозварка, а півавтомат wacko :D, а помоєму напівавтомат це лише різновид електрозварки, замість звичного електрода тоненький дрід який подається автоматично пристроєм. Ну да ладно, добре хоч так заварили.

Ось ми вже на вїзді в Луцьк.

На вулиці міста сталася чергова поломка із ямахою Вітька, на повних парах щось зашкребтало і заднє колесо заклинило, розібрали варіатор - все нормально, зняли колесо для огляду гальмівного механізму - теж все нормально, зібрали, проїхавсь вітьок туди сюди, вродіби краще але щось інколи пошкрябувало, незважаючи на поломку рушили на пошуки замку, побистренькому прибули до замку і пішли на екскурсію

Прикрепления: 6457994.jpg (97.5 Kb) · 3472698.jpg (80.7 Kb) · 3900843.jpg (94.1 Kb) · 2663724.jpg (70.7 Kb) · 1531026.jpg (69.4 Kb)
 
solomonДата: Пятница, 26.06.2009, 22:30 | Сообщение # 10
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline

Прикрепления: 5173089.jpg (102.3 Kb) · 6464720.jpg (97.2 Kb) · 0492569.jpg (117.8 Kb) · 6265673.jpg (59.6 Kb) · 3485911.jpg (89.7 Kb)
 
solomonДата: Пятница, 26.06.2009, 22:33 | Сообщение # 11
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline

Прикрепления: 7203368.jpg (71.3 Kb) · 7524904.jpg (72.0 Kb) · 8531634.jpg (77.8 Kb) · 8935125.jpg (47.5 Kb) · 6997384.jpg (62.6 Kb)
 
solomonДата: Пятница, 26.06.2009, 22:43 | Сообщение # 12
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline

Побродили по замку, пофоткали і поїхали назад по домам, на виїзді з міста заїхали у придорожнє кафе, смачно перекусили. На стоянці перед кафе поставили скути вряд, через пару хвилин Ямаха Вітька трішки притомилася з дороги і рішила трішки прилягти на бочок, а дівчата на віранді тільки регочуть :haha:. Валік поставив свій скут під стовпом..., а на стовпі - лелеки biggrin , вони так "розмалювали" бідну скутинку :haha:, що по байкерській прикметі Валіку повинно везте весь сезон biggrin biggrin biggrin

Близько пятої вечора вирушили з кафе, по дорозі на зустріч інколи зустрічалися байкери ми їх вітали а вони нас, прикольно biggrin .
Ось так ми прокатнулися в Луцьк. blink

Прикрепления: 0507210.jpg (79.8 Kb) · 0574299.jpg (105.9 Kb) · 9986551.jpg (109.1 Kb)
 
ingvar2Дата: Воскресенье, 12.07.2009, 18:32 | Сообщение # 13
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 375
Репутация: 5
Статус: Offline
О! Отлично покатались! Появляется опыт коллективных поездок. Не смотря на поломки, со всем справились и от цели не отступили. А где фото скутера Валика? Аист птица не маленькая, хоть и говорят что коровы не летают biggrin Ему теперь точно будет везти!
 
solomonДата: Воскресенье, 12.07.2009, 19:15 | Сообщение # 14
Генерал-лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 719
Репутация: 5
Статус: Offline
Да, ця поїздка була першою колективною, раніше я їздив сам, потім ми у двох, а вчотирьох - це вперше, підтвердились мої міркування що до переваг та недоліків колективних поїздок.
 
PIPCHIKДата: Понедельник, 13.07.2009, 19:48 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 272
Репутация: 3
Статус: Offline
- А не пробували проїхати по озерах Західного Полісся ? Система Шацьких озер на 5 + ! Якщо їхати з Києва то найкраще по трасі Київ - Варшава ( Ковельська траса ). Я б міг би зустріти біля м.Сарни і провести до оз.Біле у Володимирецькому р-ні ( біля м.Кузнецовськ ) . Дорога проходить повз Рівненську АЕС, а саме оз.Біле це заповідник, вода в ньому цілюща ( з гліцерином ). А далі вивів би знову в напрямку до оз.Світязь. Місця там неповторні ! -

Жаль, что ни кто не откликнулся на моё предложение прокатится по лесам да озёрам. раньше смог бы поучаствовать, а теперь масса работы, навряд ли вырвусь... а жаль.
Ущё есть очень своеобразные, неповторные и красивые места на реке Случ возле города Березне в Ривненской обл. Как снять координаты в том же Гугл Земля не знаю но вот ссылка на фотки http://www.panoramio.com/user/322827 а координаты вроде бы такие : 50 град. 48 мин. 55.44 сек. С. и 27 гр. 05 мин. 09.44 сек. В.

А это координаты того самого оз.Белое : 51 гр. 29 мин. 10.30 сек. С. и 25 гр. 46 мин. 28.28 сек. В.

 
Форум » Путешествия » Рассказы о путешествиях » Подорож одного дня
  • Страница 1 из 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz